10 dôvodov prečo k nám prísť

 

  1. Komplexné ošetrenie-zaistíme Vám kompletné spektrum stomatologických výkonov, spolupracujeme s overenými špecialistami.

  2. Kvalitná starostlivosť- kladieme dôraz na kvalitu pred kvantitou a stále sa vzdelávame.

  3. Moderné prístroje- najnovšie prístrojové a materiálové vybavenie je dnes nevyhnutné k zabezpečeniu kvalitnej starostlivosti

  4. Bezbolestné ošetrenie- stredovek skončil! Urobíme všetko, čo bude v našich možnostiach, aby sme Vám nespôsobili žiadnu bolesť.

  5. Máme na Vás čas-nieje možné dodržať stále náročnejšie technologické postupy v besnom tempe. Všetko potrebuje svoj čas a my si ho pre Vás nájdeme a dáme si záležať.

  6. Ošetrujeme deti- nebojiíme sa detských pacientov. Naučíme ich si správne čistiť zúbky a zvladneme bežné úkony.

  7. Bez zbytočného čakania- uvedomujeme si, že Váš čas je drahý, preto Vás objednáme priamo na konkretny čas a urobíme všetko preto, aby ste zbytočne nečakali.

  8. Prevencia- základným kameňom zubného lekárstva nieje trhanie ani vrtanie, ale prevencia. Ukážeme Vám, jako týmto nepríjemným zážitkom predchádzať, prevencii budeme venovať maximálny dôraz.

  9. Ošetrenie rizikových pacientov- naša ordinácia ponúka možnosť ošetrenia v celkovej anestézii, prípadná konzultácia s internistom, kardiologom a anestezilogom

  10. Dostupnosť našej praxe- naša ordinácia je dobře dostupná pre MHD aj auto. Bližší popis nájdete v kontaktoch.